Neden DG Akademik Yaz Spor Okulu

Mutlu çocuklar yetiştirmek için...

Neden DG Akademik Yaz Spor Okulu

Haziran 18, 2019 Blog 0

Neden DG Akademik Yaz Spor Okulu

İstanbul ve Türkiye genelinde bir çok büyük kulüpte bulunmayan Milli takım antrenörlerinin bulunduğu bir kadroya sahip.

Yaz spor okuluolarak çocuklarımızın yaz dönemlerini hem eğlenerek hemde öğrenerek geçirecekleri harika bir yaz spor okulu programına sahip.

Spor branş eğitimlerini uzman eğitmenlerden alarak beceri kazanacakları bir yaz olacak. Yaz spor okulu kapsamında çocuklarımızın yetenekleri doğrultusunda doğru branşta uzun yıllar eğitim alma fırsatına sahip olacaklar.

Lisanslı müsabık sporcu olabilme şansına sahip olabilmek ve doğru branşa yönlenmek çocuklarımızın gelecekte başarabilme, başarılı olabilme, takım sporcusu olma duygusunu yaşamak onların geleceklerine önemli bir ışık tutmak anlamına geliyor.

DG Akademik Yaz Spor Okulu, sportif branşların yanı sıra sanatsal ve sosyal etkinliklerde de lider bir kurum.

Drama, Ritim eğitimi ve müzik branşları, akıl oyunları ve satranç eğitimleri gibi çocuklarımızın sosyal ve bilişsel beceriler kazanmalarına katkı sağlayan değerli çalışmalar yapılmaktadır.

Lokomotif branş olan Basketbol’da Ulusal ve uluslararası bir çok başarı elde etmiş, onlarca Milli takım sporcusu yetiştirmiş antrenörler eşliğinde yapılan basketbol okulu ve takım çalışmaları çocuklarımız ve aileler için büyük bir şans olmuştur.

Milli takım antrenörleri eşliğinde yapılan Basketbol okulu ve basketbol takımı antrenmanları, Eğitimde lider yüzme eğitmenleri eşliğinde yüzme kursları ve yüzme takımı eğitimleri, binlerce çocuğumuzun futbol oynama hayalini fiziksel gelişimlerine önem veren bilimsel çalışmalar yapan futbol antrenörü, Cimnastik branşında bölgemizin en tecrübeli eğitmeni eşliğinde yapılan ve çocuklarımızın fiziksel beceriler kazandıkları Cimnastik kursları gibi bir çok imkana sahip.

DG Akademik olarak bir çok alanda çalışmalar sürdürmeye ve çocuklarımıza katkı sağlamak için hem bilimsel hem sosyal hemde sportif çalışmalar yapmaktayız.

Sosyal sorumluluk alanında çocukların gelişimi için  ülkemizde en çok sosyal sorumluluk projesi yapan kulüp ve kurumuz.

2019 yaz sezonunda dezavantajlı çocuklarımız için Lösev Vakfıile anlaştık. Çocuklarımızın yaşam mücadelesine katkı sağlamak, güçlenmeleri ve eğlenerek sosyalleşmelerine önderlik etmek için ücretsiz yaz okulu yapılacaktır.

Kimsesiz çocuklarımıza umut olmakadına Mutlu Yuva Yaşam Merkezi ile iki yıldır sürdürdüğümüz projemize bu yaz da devam ederek, çocuklarımızın sporla sosyalleşmesi, eşit spor haklarından faydalanmaları, topluma faydalı, ülkesine yararlı gençler yetiştirmenin yanı sıra topluma karşı duyarlı ve güven duyan nesiller yetiştirmek için ücretsiz yaz okulu yapılacaktır.

Bu bağlamda :

www.sporcuanaliz.net

www.tummiad.org.tr

www.davutgungor.com.tr

www.beylikduzusporokullari.com

www.beylikduzuyazokullari.com

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir