Çocuklar Yaz Spor Okulunda Çok Mutlu

Mutlu çocuklar yetiştirmek için...

Çocuklar Yaz Spor Okulunda Çok Mutlu

Temmuz 3, 2019 Blog 0

Çocuklar Yaz Spor Okulunda Çok Mutlu

24 Haziran 2019 da başlayan DG Akademik yaz spor okulunda keyifli vakit geçirmenin yanı sıra bir çok spor, sosyal ve sanatsal faaliyetler yaparak yaz tatillerini harika geçiriyorlar.

Davut Güngör önderliğinde ve organizasyonunda, öncelikle çocukların sosyal gelişimlerine önem verilmektedir.

Sosyal iletişim, spor, sanat eğitimleri yanı sıra farklı kültürlerden gelen çocukların bir arada ortak amaca yönelik yaptıkları yarışmalar heyecan verici.

Tam gun yaz spor okulu kapsamında 4 – 12 yaş arası çocuklar eğitim almaktadır.

Yaz Spor okulu olarak, Basketbol kursu, yüzme eğitimi, cimnastik eğitimi, hareket eğitimi, beceri koordinasyon, futbol ve voleybol kursu, badminton kursu gibi spor etkinliklerinin yanı sıra, el sanatları eğitimi, akıl oyunları kursu, drama eğitimi, müzik dans eğitimi ve pratik Ingilizce eğitimleri verilmektedir.

Beylikdüzü yaz spor okulu olarak alanında uzman her çalışmaya farklı eğitmenlerin girdiği yeni nesil eğitim modeli uygulanmaktadır.

Davut Güngör’ün uzun yıllar dan gelen başarılı organizasyonları bir çok şehir ve bölgede uygulanmasının yanı sıra uluslararası çalışmalarınında edindiği tecrübe ve aldığı eğitim ile de çocukların geleceğine ışık tutmakta.

Yaz Spor Okulu kapsamında özel eğitime ihtiyacı olan çocuklara da bireysel danışmanlık yapılmakta ve alanında uzman hem rehberlik ve psikolojik danışman hem de psikolog ekibi ile hizmet verilmektedir.

DG Akademik olarak her alanda fark yaratan kulüp, tek branş eğitimlerinde ise Basketbol, Yüzme, Cimnastik. Mini Basket, Voleybol, Futbol, Akıl Oyunları, El Sanatları ve İngilizce eğitimleri verilmektedir.

Alanında uzman ve Milli takım antrenörleri eşliğinde yapılan branş çalışmalarında Milli takım düzeyinde oyuncular yetiştirilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir