DG Akademik Bünyesinde yürütülen Beylikdüzü Basketbol Kursu yeni dönem kayıtları ve çalışmaları başladı. 

2022 Eylül 2023 Haziran ayları arasında yapılacak Basketbol Eğitimleri çalışmaları DG Akademik Beylikdüzü Şube (Marmara Park şube) Uğur Kurs 5.Kat da çalışmalara başladı.

Beylikdüzü Basketbol Kursuna Kimler Katılabilir?

DG Akademik Beylikdüzü Basketbol Kursu Çalışmalarına 7-17 yaş arası çocuklarımız katılabilirler. 7-17 yaş arası çocuklarımızın temel basketbol eğitimi, takım çalışmaları ve bireysel eğitimler yapılmaktadır.

Beylikdüzü Basketbol Kursu Amaçları Nelerdir?

Sokakların güvensizliği ve sokakta oynama imkanlarının kısıtlı olması ve okullarda spor yapma imkanlarının kısıtlı olmasının sonucu olarak çocuklarımızın kendilerini geliştirme fırsatları olması, çocuklarımızın sosyal, bilişsel ve fiziksel gelişimlerini için önemli bir fırsat yaratan DG Akademik Spor Kulübü, bölgenin en kapsamlı ve nitelikli eğitimlerine sahiptir.

Beylikdüzü Basketbol Kursu çalışmaları çocuklarımızın yeteneklerini keşfedecekleri, sporcu disiplini kazanacakları, sosyal ve bilişsel gelişimin yanı sıra fiziksel gelişimlerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilecekleri bir eğitim programına sahip.

İyi bir basketbol eğitimi almalarının yanı sıra lisanslı sporcu olma fırsatı yakalayacak çocuklarımız için profesyonelliğe adım atacakları bir dönem olacak.

Temel basketbol eğitimi, takım öncesi çalışmaları, takım çalışmaları ve bireysel eğitimlerin de olduğu çalışma programımıza katılmak için 0536 950 58 36 / 0 530 252 18 36 dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Basketbol Kursu Nerede?

DG Akademik Beylikdüzü Basketbol Kursu Marmara Park AVM / Bauhaus a çok yakım Uğur Kurs 5.Kat dadır.

Konum için Link’i tıklayabilirsiniz.

https://maps.app.goo.gl/yzebnCniGwG47Mno9

Beylikdüzü Basketbol Kursu Çalışma Günleri.

Hafta içi ve Hafta Sonu ayrı ayrı çalışma programına sahip Beylikdüzü Basketbol Kursunda ister hafta içi Pazartesi-Çarşamba Günleri ister Hafta Sonu Çalışma Programlarına Katılabilirsiniz.

Beylikdüzü Basketbol Kursu Yaş Gruplarına Göre Çalışma Günleri ve Saatleri.