DG Akademik Beylikdüzü şubesi  Basketbol Kursu Çalışmalara Başladı

1998 yılından günümüze sportif faaliyetlerini sürdüren DG Akademik; Beylikdüzü şubesinde pandemi sonrası çalışmalara başladı.

Beylikdüzü bölgesinin en kapsamlı basketbol kursu olan şubemizde, Temel Spor Beceri Eğitimleri (3-6 yaş) Temel Basketbol Eğitimleri 7-15 yaş), VIP grup çalışmaları ve Bireysel Eğitimler yapılmaktadır.

Beylikdüzü Basketbol Kursuna Kimler Katılabilir?

Beylikdüzü basketbol okuluolarak öncelikle çocuklarımızın Fiziksel Bilişsel ve Sosyal gelişimlerine yönelik yeni nesil eğitim programları uygulanmaktadır.  Çalışmalarımıza 3-16 yaş arası bireyler katılabilir.

Beylikdüzü Basketbol Okulu çalışmalarına geleceğimizin teminatı olan gelişim çağındaki çocuklara yönelik eğitimler yapılmaktadır.

Günümüz koşullarında soskakların güvensiz olması, apartman yaşamı, sosyal ve spor alanlardan uzak yaşamak durumunda kalan gelişim çağındaki çocuklara bilimsel eğitimler yapılmaktadır.

Beylikdüzü Basketbol Kursu Eğitim İçerikleri Nelerdir?

Beylikdüzü basketbol okulu eğitim içeriklerimizde öncelikle gelişim çağındaki çocukların fiziksel, bilişsel ve sosyal gelişimlerine yönelik yeni nesil eğitim programları uygulanmaktadır. Beylikdüzü basketbol okulu çalışmalarında atletik beceriye yönelik çalışmalar, temel basketbol eğitimleri, Temel Spor Beceri Eğitimleri yanı sıra gelişime açık olan, hedefleri olan genç sporcu adayları içinde bireysel eğitimler yapılmaktadır.

Beylikdüzü Basketbol Kursu Nerede?

Beylikdzü basketbol okulu Marmara Park AVM ye yakın bir lokasyonda bulunmaktadır. Metrobüs ve toplu taşımaya çok yakın olan tesislerimiz Uğur Kurs Eğitim kurum spor salonuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Beylikdüzü Basketbol Kursu Çalışma Günleri ve Saatleri?

Beylikdüzü Basketbol Okulu çalışmalarımız Hafta İçi ve Hafta Sonu Çalışmalar yapmaktadır. Hafta içi okulların açık olduğu dönemlerde çalışma saatlerimiz 16:00 / 20:00 saatleri arasında olmaktadır.

Haftasonu çalışmalarımız ise 09:00 / 20:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Beylikdüzü Basketbol Kursu Çalışma Ekibi Hakkında!!

Beylikdüzü Basketbol Okulu eğitmen kadromuz; alanında uzman, üst düzey basketbol oynamış, üst düzey alan bilgisi eğitimi almış, Milli takımlarda çalışmış, uluslararası bir çok başarılı çalışmalar yürütmüş, 18 kez Türkiye şampiyonluğu yaşamış ve onlarca Milli takım sporcusu yetiştirmiş başarılı bir ekibe sahip.

Çocukların kendilerini geliştirecekleri, sosyalleşecekleri, öz güven kazanacakları, yetenekleri doğrultusunda lisanslı sporcu olma fırsatı yakalayacakları harika bir programa sahip kursa katılmak için 0 536 950 58 36 dan bizlere ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın