akademik FUTBOL dg

Bireysel Antrenman > Bireysel Futbol

Bireysel Futbol Eğitimi

Arjantin Futbol Okulu & DG Akademi Spor Kulübü

Öğrencilerimizin sağlığı için 1’e1 eğitim anlayışı
içerisindeyiz. Bu dönemde siz de farkınızı ortaya koymak istiyorsanız bireysel eğitimimizden yararlanmak, uzman eğitmen kadrosuyla çalışmak, bilimsel verilere dayalı teknolojik ölçümlerle gelişiminizi takip etmek istiyorsanız Ailemize bekleriz.

Çalışmalarda; 

🥇İstatistik teknolojisi,

🥇Akıllı top teknolojisi,

🥇Hedef Dönüşüm oranı

🥇Topa vuruş hızı

 

Nöro Bil ile Beyin dalgalarını ölçerek görev aşınalığı ve heyacan durumuna göre doğru isabet oranları ile sporcuyu etkileyen olumsuz faktörlerin giderilmesi için bilimsel çalışmalar yapılmaktadır.

Zorlu bir pandemi döneminin içinden geçiyoruz ve herkesin olduğu gibi, bu dönemden çocuklarımız da büyük derecede etkilendi. Bizim amacımız, bu zorlu dönemden pes etmeden, hazır bir şekilde çocuklarımızı geleceğe hazırlamaktır. Bu zorlu dönemden güçlü çıkmak için antrenmanlarımızı bireysel olarak sürdürmekteyiz.

Bireysel Futbol eğitimi Arjantin Futbol Okulu uzman ekibi ve DG Akademik Uzman ekibi iş birliği ile gerçekleştirilecek olan çalışmalar da çocuklarımızın teknik gelişimi, beceri gelişimi, fiziksel ve motorik beceri gelişimlerine yönelik çalışmalar yapılacaktır.

Beylikdüzü Futbol okulu çalışmaları için bizlere ulaşabilirsiniz.

©DG AKADEMİK  Tüm Hakları Saklıdır.

Designed & Developed By Mehmet Yıldız

Bizimle İletişime Geçin

DG Akademik Tüm Hakları Saklıdır.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?