DG Akademik & International Dublin University’de
Uluslararasi Standartta Egitim

İş Birliği

192 Ülkede Geçerli Üniversite Diploması
Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimleri veren International Dublin University ile iş birliği protokolü yaptık.  DG Akademik ailesine ve yakınlarına özel indirimler sunan bu anlaşma ile Üniversite çağında olan çocuklarımız için önemli bir fırsat olacak.

International Dublin University Diploması 192 ülkede akredite olup bu ülkelerde geçerliliği olmaktadır. Uluslararası üniversite kapsamında eğitimler online olmaktadır. Online eğitimlerin yapılması öğrencilerin başka bir şehre ya da başka bir yere gitmesine gerek kalmadan evden eğitimleri takip etme kolaylığı sunmaktadır.

Ayrıca, DG Akademik International Dublin University iş birliği ile Üniversite mezunları için Yüksel Lisans ve Doktora Eğitimleri de yapılmaktadır. Kendisini geliştirmek ve alanında uzmanlaşmak isteyen DG Akademik ailesi ve yakınları için iyi bir fırsat olan bu iş birliği hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve  kayıt yaptırmak isteyenler kurucu yönetim kurulu başkanımız Davut Güngör ile iletişime geçebilirler.  Ayrıca Kayıt ve bilgi için [email protected] mail adresimiz ile bizlere yazabilirsiniz.

Önemli öğretim üyelerine sahip ve birçok bölümü olan International Dublin University de eğitim alma ayrıcalığını yaşamak için geç kalmayın.

BÖLÜMLERİ: