‘Organik ve doğal beslenmek bir ayrıcalık değil, bir ihtiyaçtır.’

Çocuklarımız sağlıklı beslensinler diye Sitra Süt ve Organik ile iş birliği yaptık.

DG Akademik ailesi olarak çocuklarımızın sosyal, bilişsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlamanın yanı sıra doğal beslenerek sağlıklı büyümeleri için, bağışıklık sistemlerinin güçlü olması için ve daha sağlıklı doğal ürünlere ulaşmalarını sağlamak amacıyla Sitra Süt ve Organik İle İş Birliği yaptık.

Özellikle çocuklarımız için…

Çocukluk dönemi hem zihinsel hem de fiziksel gelişimin en hızlı olduğu dönemdir. Bu dönemde spor yapmaları onların fiziksel gelişimlerine önemli katkı sağlamasının yanı sıra sağlıklı ve doğal beslenmelerinin de önemini biliyoruz.

Bu alanda önemli çalışmalar yapan ve birçok ihtiyacın karşılanması için doğal ürünler üreten Sitra ile iş birliği yapmak bizleri mutlu etti.

Çünkü bu dönemde atılan sağlam temeller çocuklarımızın ruhsal ve fiziksel sağlığın güvencesi olacaktır.

Güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmanın hastalıklardan korunmak için önemli olduğu kadar sosyal ve sportif alanda kalmalarını da desteklemektedir.

Bağışıklık sistemimizin güçlü olması için sağlıklı beslenmenin olmazsa olmaz bir gereklilik olduğuna dikkat çeken Sitra Veteriner Hekim Sude AKDAĞ, “Sağlıklı nesiller yetiştirmenin yolunun doğal yaşam, doğal beslenme ve spor yapmak olduğunu belirtiyor.”

DG Akademik adına bu iş birliğinin çocuklarımız adına önemli olduğunu dile getiren Davut GÜNGÖR, “Çocuklarımızın büyüme dönemi bir daha yaşanmayacak kadar özel bir dönem olduğunu hepimiz biliyoruz. Çocukluk döneminde edindiğimiz bilgi, beceri, sosyal ortamlar çocukların gelecekte olacakları konumu belirleyen etkenlerdendir. Bu nedenle sağlıklı büyümek, sağlıklı düşünebilmek, muhakeme becerisinin gelişmesi, doğru karar alabilme, öz güven gelişimi, empati kurma becerisinin gelişmesi ve birçok yönden olumlu etkisi olan spor yaşamının yanı sıra çocuklarımızın doğal ürünlere de ulaşabilmesi adına bu iş birliğini gerçekleştirdik.

Sitra Süt ve Doğal Ürünler DG Akademik bünyesinde çalışan çocuklarımıza 1 (bir) Litre doğal süt hediye edeceklerdir.

Sitra doğal ürünler İçin web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

https://sitrasutveorganik.com

Bir cevap yazın