Milli Takım Antrenörleri Eşliğinde Profesyonel Basketbol Eğitimleri. Kurs ve Temel Basketbol Eğitimleri, Takım Çalışmaları, Lisanslı Sporcu Olma Fırsatı, Bireysel Basketbol Eğitimleri, Kamp ve Turnuva Organizasyonları, Sosyal Sorumluluk Projeleri ve Birçok Alanda Danışmanlık Hizmetleri Veren Kulübümüz İçin 0 530 252 18 36 dan Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Voleybol Eğitimleri 8-17 yaş arası çocuklarımıza Beylikdüzü, Ardıçlıevler ve Bakırköy Şubelerimizde Eğitimler verilmektedir.
Ülke sporuna katkı sağlamak, çocuklarımızın spor disiplini öğrenmesine olanak sunmak ve yeteneklerin keşfedilmesine fırsat vermek için profesyonel ekibimiz ile çalışmalar yapmaktayız.

Milli Takım Antrenörleri Eşliğinde Bireysel Basketbol ve Özel Eğitimler. Sezona İyi Hazırlanmak, Yaşıtları Arasında Farkedilir Olmak ve Kendisini Geliştirmek İsteyenler İçin Ulusal ve Uluslararası Çalışmalar Yapmış Onlarca Üst Düzey Sporcu ve Milli Takım Sporcusu Yetiştirmiş, Onlarcaa Sosyal Sorumluluk Projeleri Yapmış Rol-Model ve Uzman Bir Ekip..

Yaz ve Kış Kampları, Yurt İçi ve Yurtdışı Kamplar, Eğitim Kampları, Aile Çocuk Kampları, Turnuva Organizasyonları, Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri…