Cimnastik Eğitimi

Anasayfa Eğitimlerimiz Cimnastik Eğitimi

Cimnastik Eğitimi

Hareket Eğitimi ve Cimnastik Çalışmalarımız

  • ●  Hafta İçi :

  • ●  Hafta Sonu :
    Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfasımızdaki numaralardan bize

    ulaşabilirsiniz. 

DG Akademik Kurucusu ve Sportif Direktörü Davut Güngör; Geçmişte birçok Süper Lig (Fenerbahçe-Galatasaray-İstanbul Üniversitesi gibi) ve TKBL ekibinde çalışmıştır. Her kategori de altyapılarda çalışmış, bir çok üst düzey sporcu yetiştirmesinin yanı sıra onlarca şampiyonluklar kazanmıştır. Milli Takımlarda Çalışan, Uluslararası birçok ülkede çalışmalar ve sportif araştırmalar yapan Davut Güngör, Amerika, Kanada, Fransa Sırbistan da önemli çalışmalar yapmakta, ve elit sporcuların burslu olarak hem lise, hemde üniversite okumalarına öncülük etmektedir.

Çalıştığı her kulüpte her alanda başarı sağlayan Davut Güngör, yanında çalıştırdığı antrenörlerin de gelişimlerine önemli katkı sağladı. Çalıştığı asistanlarının bugün bir çok önemli kulübün antrenörlüklerini yapmalarında ve Türk basketboluna değerli hizmetlerde bulunmalarına katkı sağlamalarına öncülük etmiştir. Sırasıyla, Bakırköy Spor (Altyapı ve sportif organizasyonlar) Galatasaray (her kategori de antrenörlük), İstanbul Üniversitesi, (her kategori de antrenörlük ve sportif organizasyon), Fenerbahçe Spor kulübü (her kategori de antrenörlük), Panküp TED Kayseri (her kategori de antrenörlük ve altyapı sorumluluğu), TED Ankara Kolejliler (Her kategori de antrenörlük ve sporfi direktör), Mersin Üniversitesi spor kulübü (her kategori de antrenörlük ve sportif direktör), Şu anda ise DG Akademik Spor Kulübünde, Genel Koordinatörlük ve baş antrenörlük görevlerini yapmanın yanı sıra, onlarca eğitim kurumu, özel şirket, üniversite, belediye, kamu kurumuna danışmanlık yapmaktadır.

Davut Güngör; Yaşadığı 18 Türkiye şampiyonluğunun yanı sıra onlarca organizasyon yapmış en önemlisi onlarca sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır.

Ülkemizde dezavantajlı gençler için, sokak çocukları için, madde bağımlıları, zihinsel engelli çocuklar, kimsesiz çocuklar için birçok sosyal sorumluluk projesi yapmış, bu projelerden çok başarılı sporcu, müzisyen, sanatçı, iş kadını ve iş adamları yetişmesinde öncülük etmiştir.

Cimnastik Kış Spor Okulu


Kışın çocuğunuzu AVM’lere götürmek yerine jimnastik kış spor okuluna

yönlendirin, geleceği parlasın.

DG Akademi çocukların kapalı alanlarda hoplayıp zıplamalarına profesyonellik katıyor ve onları jimnastik okuluyla geliştiriyor. Vücudun esnemesi ve sağlıklı bir vücuda ulaşmak için önemli olan jimnastik milli antrenörler eşliğinde Beylikdüzü spor okulları kapsamında verilmektedir. Çocuğunuz belki de uluslararası alanda başarıya ulaşacak bir şampiyon olacak! Bu yola çıkmadan ve ona bu fırsatı vermeden bilemezsiniz. Her zaman gençleri destekleyen ve sosyal sorumluluk projeleriyle ihtiyaç sahibi çocuklar, engelli çocuklar ile farklı branşlarda başarılı olabilecek çocuklara açtığımız yolda ilerlemenin gururunu yaşıyoruz. Çocuğunuzu kış aylarında AVM’lerde mahkum etmek yerine onun için gerçekten değerli olacak bir adım adın. Onu erkenden sporla tanıştırın.

Çevresine örnek olmasını sağlayacak olan bu adımı atarken çocuğunuzu teşvik ederek küçük yaşlarda iyi bir alışkanlık kazanmasına da destek olursunuz.

Cimnastik Çocukların Gözdesi

Cimnastik kış spor okulu gibi çocukların ilgisini çeken bu tür spor dalları son derece başarılı sonuçların alınması için önemli bir adımdır. Önce vücudun esnekliğini deneyimleyen çocuklar, bu süreçte disiplinli bir çalışma yapmanın avantajına da ulaşacaktır. Küçük yaşlardan itibaren başarılı olan çocuklar milli sporcu olarak yurtdışında da ülkemizi temsil etme şansına sahip olabilmektedir. Bu kapsamdaki teşviklerden yararlanmak ve çocuğunuzu sporla tanıştırmak için kış mevsiminde birçok çalışma yapabilirsiniz. Memnun kalacağınız bu adımı atarken yaşam kalitenizin de artması söz konusu olacaktır. Kız çocuklar ve erkek çocukların tercih edeceği jimnastik okulu bale ve diğer sanatlar için de bir adım olabilir. Dansla ilgilenen çocuklar vücutlarını daha hafif ve zarif bir şekilde kullanabilmektedir. Her yaştan öğrenciye açık olan okullarımız, milli antrenörler eşliğinde çalışacak çocuklarınızı geleceğin olimpiyat şampiyonu yapabilir. Bu yeteneği keşfetmeleri için onlara bir şans verin ve memnun kalacakları bir adım atarak, sosyal açıdan gelişmelerini sağlayın!

MİLLLİ CİMNASTİKÇİ OLMA FIRSATI

Milli sporcularla birlikte çalışan DG Akademik çocuğunuzun spor kariyerine profesyonel bir temelle başlamasına yardımcı olmaktadır. Lisanslı sporcu olma fırsatı sağlayan ve kariyerin gelişmesi için çok sayıda imkanı seferber eden okulumuzda birçok başarılı sporcunun yetişmesini sağladık. Yüzme gibi branşlarda hobi olarak başlayıp daha sonra profesyonel olarak görev alan çok sayıda öğrenciye yol gösterici olmanın gururunu yaşadık. Bütün bu imkanlar dahilinde siz de çocuğunuzu daha sağlıklı bir geleceğe yönlendirmek için ilk adımı bizimle atabilirsiniz. Psikolojik destek sağlayan psikologlarımız, duyguları ifade etmeyi kolaylaştıracak ve sorunlarını spor yaparak giderecek gençlerin yetişmesine katkıda bulunacaktır.

Ritmik Cimnastik ve Cimnastik Eğitimlerimiz İçin 0 536 950 58 36 dan Bizlere Ulaşabilirsiniz