Tam Gün Yaz Spor Okulu

Anasayfa Eğitimlerimiz Tam Gün Yaz Spor Okulu

Spor

Sportif Aktiviteler

Sanat

Sanat Atölyesi

Teknoloji

Robotik Kodlama ve Akıl Oyunları

Tam Gün Yaz Spor Okulu

Beylikdüzü Yaz Spor Okulu

Çalışma Günleri : Hafta İçi Her Gün (Pazartesi – Salı- Çarşamba- Perşembe – Cuma)

Çalışma Saatleri : 09:00 / 17:00 Arası (Çalışan Aileler için 18:30 a kadar çocuklar okulumuzda eğitmenlerimizle kalabilirler)

Her yaş grubuna özel olarak hazırlanmış yeni nesil çalışma programına sahip olan DG Akademik YAZ SPOR OKULU, 25 yıllık tecrübesi ile uluslararası araştırmalara sahip uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Servis hizmetimiz vardır. 0 536 950 58 36

DG Akademik olarak Beylikdüzü Bölgesinde yaptığımız yaz spor okulu çalışma programı ve dönemleri belli oldu. (2020)

Beylikdüzü Tam Gün Yaz Spor Okulu Çalışmaları 22 Haziran 2020’de başlayacaktır. Beylikdüzü Yaz Okulu Çalışma Dönemleri;

  1. Dönem : – Haziran – – Temmuz Arası Hafta İçi 5 Gün (Toplam 15 Çalışma)

  2. Dönem : – Temmuz –  Temmuz Arası Hafta İçi 5 Gün

    15 Gün Çalışma)

  3. Dönem : – Ağustos –  Ağustos Arası Hafta İçi 5 Gün 

     

    15 Gün

Pandemi sürecinde alınması gereken tedbirler kapsamında, her yaş grubunun sınırlı kontenjanı olacağından 8 Haziran’da başlayacak olan kayıt dönemimizde ücretini ödeyerek kesin kaydını yaptıranlar öncelikli olacaktır.

Beylikdüzü Tam Gün Yaz Spor Okulu Çalışmaları DG Akademik Uzman Kadrosu Eşliğinde Sabah 09:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Not: Çocukların her gün girişte ve belirli saat aralıklarında ateşleri ölçülecek ve kaydedilecek, mesafe kuralları her çalışmada dikkate alınacak, her çocuğa özel malzemeler temin edilecek ve tesisin temizlik ve dezenfekte işlemleri düzenli olarak yapılacaktır.

Yaz Spor Okulu Programı :

Yüzme, Cimnastik, Hareket Eğitimi, Beceri Koordinasyon, Basketbol, Voleybol, Futbol, Badminton, Florboll, Akıl Oyunları, Satranç, Drama, Pratik İngilizce, El sanatları, Moderndans ve Halk Oyunları

DG Akademik Kurucusu ve Sportif Direktörü Davut Güngör; Geçmişte birçok Süper Lig (Fenerbahçe-Galatasaray-İstanbul Üniversitesi gibi) ve TKBL ekibinde çalışmıştır. Her kategori de altyapılarda çalışmış, bir çok üst düzey sporcu yetiştirmesinin yanı sıra onlarca şampiyonluklar kazanmıştır. Milli Takımlarda Çalışan, Uluslararası birçok ülkede çalışmalar ve sportif araştırmalar

yapan Davut Güngör, Amerika, Kanada, Fransa Sırbistan da önemli çalışmalar yapmakta, ve elit sporcuların burslu olarak hem lise, hemde üniversite okumalarına öncülük etmektedir.

Çalıştığı her kulüpte her alanda başarı sağlayan Davut Güngör, yanında çalıştırdığı antrenörlerin de gelişimlerine önemli katkı sağladı. Çalıştığı asistanlarının bugün bir çok önemli kulübün antrenörlüklerini yapmalarında ve Türk basketboluna değerli hizmetlerde bulunmalarına katkı sağlamalarına öncülük etmiştir. Sırasıyla, Bakırköy Spor (Altyapı ve sportif organizasyonlar) Galatasaray (her kategori de antrenörlük), İstanbul Üniversitesi, (her kategori de antrenörlük ve sportif organizasyon), Fenerbahçe Spor kulübü (her kategori de antrenörlük), Panküp TED Kayseri (her kategori de antrenörlük ve altyapı sorumluluğu), TED Ankara Kolejliler (Her kategori de antrenörlük ve sporfi direktör), Mersin Üniversitesi spor kulübü (her kategori de antrenörlük ve sportif direktör), Şu anda ise DG Akademik Spor Kulübünde, Genel Koordinatörlük ve baş antrenörlük görevlerini yapmanın yanı sıra, onlarca eğitim kurumu, özel şirket, üniversite, belediye, kamu kurumuna danışmanlık yapmaktadır.

Davut Güngör; Yaşadığı 18 Türkiye şampiyonluğunun yanı sıra onlarca organizasyon yapmış en önemlisi onlarca sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır.

Ülkemizde dezavantajlı gençler için, sokak çocukları için, madde bağımlıları, zihinsel engelli çocuklar, kimsesiz çocuklar için birçok sosyal sorumluluk projesi yapmış, bu projelerden çok başarılı sporcu, müzisyen, sanatçı, iş kadını ve iş adamları yetişmesinde öncülük etmiştir.

Yaz Spor Okulları

Yaz aylarında yapılacak en önemli aktiviteler arasında yaz spor okullarına kayıt olarak hayalinizdeki spor branşını öğrenmek ve başarılı olmak geliyor.

Yaz sporları okulları birçok kişinin sporla tanıştığı ve kendini geliştirdiği yerler olarak ülke sporumuz açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Ülkemiz oldukça genç ve potansiyelli bir genç nüfusa sahip olmasına rağmen sportif anlamda hedeflediği noktanın oldukça gerisinde olduğu görülüyor. Ülkemizde okul dönemlerinde spor yapmanın oldukça zor olmasından dolayı yaz dönemi spor öğrenmede en önemli dönem olarak ön plana çıkıyor. DG Akademi olarak yaz aylarında, onlarca farklı spor branşında, milli antrenörler eşliğinde eğitim ve antrenman hizmeti sunuyoruz. Tüm yaz okullarımızda sizlere hayalinizdeki spor branşının en önemli inceliklerini öğretirken, disiplinli bir çalışma ile bu sporda potansiyeliniz doğrultusunda önemli yerlere gelmenize yardımcı oluyoruz. Yaz okullarımızda sunduğumuz tüm yaz spor branşları için kendi branşında uzman ve büyük tecrübeye sahip eğitici ve antrenör kadrosu ile hizmet sunuyoruz.

Her İsteğe Uygun Yaz Spor Branşları

Beylikdüzü spor okulları olarak sadece belli başlı branşlarda değil, ülkemiz gençlerinin ilgi duyduğu birçok farklı spor branşında eğitim ve geliştirme hizmeti sunuyoruz. Ülkemizde gençlerin popüler spor branşları dışında, diğer branşlar için yeterli eğitim imkanına sahip olmasından dolayı sportif anlamda hem başarıda hem de çeşitlilikte olmamız gereken seviyenin oldukça altında kalıyoruz. Ortaya koyduğumuz profesyonel ve dünya standardını yakalamış spor eğitimi ile pek çok branşta ülkemizi uzun yıllar başarılı bir şekilde temsil edecek gençleri yetiştiriyoruz. Milli antrenörler eşliğinde yaz okullarımızda oldukça geniş bir yelpazede ve sporun temel ilkeleri ile tam uyumlu bir yaz spor okulu hizmeti ortaya koyuyoruz.

Spor okullarımızda verdiğimiz profesyonel Yaz spor eğitimi ile birlikte yeteneği olan birçok gencimizin bu yeteneklerinin farkına varmasını sağlayarak ülkemizi uluslararası arenada en üst düzeyde temsil etmesini amaçlıyoruz. Milli antrenörler eşliğinde ortaya koyduğumuz dünya standardını yakalamış eğitimi ve antrenman programlarımız sayesinde eğitim sonunda artık oldukça başarılı bir Yaz sporu oyuncusu olma imkânına sahip oluyorsunuz

Gelişmiş Yaz Spor İmkânları

DG Akademi olarak Yaz sporları konusunda ülkemizin en eksik olduğu noktalarda oldukça nitelikli ve ülkemiz standartlarının çok üzerinde bir hizmet anlayışı ortaya koyuyoruz. Birbirinden farklı Yaz spor branşları için hem donanım hem fiziksel alan hem de eğitici anlamında sizlere ülkemizin en iyi şartlarını sunuyoruz. Milli antrenörler eşliğinde hazırlanan programlarımızın yanında, Yaz spor eğitimi konusunda dünyaca ünlü isimlerle iş birliği yaparak ülkemizdeki potansiyeli en üst seviyeye çıkarmayı planlıyoruz.

Ülkemizin genç ve yetenekli nüfusu ile birçok yaz spor branşında büyük yeteneklere sahip iken yeterli eğitimin verilmemesi ve tesis imkanlarınız yetersizliği sebebiyle olması gereken başarılar yakalanmıyor. Bu anlamda yaz spor okullarımız kalite, donanım ve tesis imkanları ile sizlerin hayalindeki sporda başarılı olması için en iyi şartları ve en ideal ortamları sunuyoruz.

 Yaz Spor Okulları Fiyatları

Beylikdüzü spor okulları olarak çeşitli yaz spor branşlarında farklı yaş kategorileri için oldukça profesyonel eğitim faaliyetleri sunuyoruz. Spor okullarımızın geniş branş çeşitliliği sayesinde herkesin istek ve ihtiyacına cevap verebiliyoruz. Yaz spor okulu fiyatlarımız seçilen branş, yaş aralığı ve eğitim süresine göre değişebiliyor. Fakat kalite, profesyonellik ve geleceğe yönelik sunduğumuz bu üst düzey spor eğitimi için sunduğumuz fiyatlar bu ülkenin tüm evlatlarının spor ile tanışması ve yeteneklerinin farkına varabilmesi için oldukça uygun seviyelerde yer alıyor.

Yeni Nesil Yaz Spor Okulları İçin 0 536 950 58 36 dan Bizlere Ulaşabilirsiniz