Yaz ve Kış Kampları, Yurt İçi ve Yurtdışı Kamplar, Eğitim Kampları, Aile Çocuk Kampları, Turnuva Organizasyonları, Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri...

2028 yılında olimpiyatlara girmeye hazırlanan Pickleball, Dünyada en çok insanın oynadığı, NBA oyuncuları, ünlü tenisçiler ve dünya starlarının tercihi haline geldi. 

Uluslararası pickleball federasyonu Türkiye temsilciliğini yürüten kulübümüz, hem çocuklar hem de yetişkin bireylerin kolay öğrenip oynayacakları bir spor branşıdır. Raket ve topun hafif olmasından dolayı sakatlık riskinin az olduğu, kadınların kolay öğrenip heyecanlı rekabet ortamına  hızlıca girebilecekleri bir spor branşıdır. 

Eşler arası keyifli ve heyecanlı rekabetin yaşanacağı, aile üyelerinin birlikte oynayabileceği bir spor branşı olma özelliğine sahip. Türkiye pickleball temsilcisi Davut GÜNGÖR, pickleball sporunun tüm ülkede, spor kulüplerinde, okullarda, parklarda ve sosyal tesislerde oynanması için çalışmalar yürütmektedir. Yetişkin bireylerin yaşam boyu spor alışkanlığı edinmesine katkı sağlayacak pickleball, sağlıklı bir gelecek için önemli bir spor branşıdır. Dünyada en hızlı öğrenebilme ve oynayabilme kolaylığına sahip pickleball ürünleri Dropick markası ile uluslararası standartlarda ülkemizde üretilmeye başladı. 

Türkiye Pickleball web sayfası için:

www.pickleball.org.tr