Profesyonel Voleybol Eğitimleri 8-17 yaş arası çocuklarımıza Beylikdüzü, Ardıçlıevler ve Bakırköy Şubelerimizde Eğitimler verilmektedir.
Ülke sporuna katkı sağlamak, çocuklarımızın spor disiplini öğrenmesine olanak sunmak ve yeteneklerin keşfedilmesine fırsat vermek için profesyonel ekibimiz ile çalışmalar yapmaktayız.

Voleybol Eğitimi ve Spor Okulu

Filenin Sultanları’nın uluslararası başarısı aileleri çocuklarını voleybol kış spor okulu gibi faaliyetlere yönlendirmeye teşvik etti. 

DG Akademik olarak kız çocuklarının sporla tanışması ve profesyonel kariyerlerini yaparken çocuklarımızın bir spor disiplini öğrenmeleri, sporu yaşam bbiçimi edinmelerine olanak sunuyoruz.

Voleybol Eğitimi

Türk voleyboluna yetenekli sporcu yetiştirme amacıyla çalışmalarını sürdüren kurs merkezlerimizde kayıtlarına devam ediyor.

DG akademik, çocukların fiziksel ve sosyal gelişimlerine destek olmakla birlikte milli takımlara da sporcu yetiştiriyor. Ülkemizde milyonlarca genç tarafından ilgiyle takip edilen voleybol, son dönemin en gözde spor faaliyetlerinden bir tanesidir. Genelde kız öğrencilerin tercih ettiği bir spor dalı olan voleybol, yakın zamanda erkek öğrenciler tarafından da ilgi görmeye başladı.  Özellikle gelişme ve ergenlik çağında bulunan çocukların ilgi gösterdiği bir spor olan voleybol, kursiyerlerin hem fiziksel hem de psikolojik gelişmelerine büyük katkı sağlıyor.

DG Akademik konusunda uzman ve tecrübeli antrenörler eşliğinde yapılan çalışmalara katılmak için z0 530 252 18 36’dan iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Eğitmen Kadrosu

Voleybol sporunun ilgi görmesinden sonra aileler çocuklarının profesyonel bir voleybol eğitimi alması için araştırmalar yapmaya başladı. Bu noktada kurs seçimi yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Voleybol eğitimi veren kurs merkezlerinin eğitmen kadrosu ve öğrenim süreci boyunca yaklaşımları son derece önemlidir. Beylikdüzü, Esenyurt (Ardıçlıevler) ve  Bakırköy  ilçelerinde hizmet veren kulübümüz, sadece voleybol değil, diğer spor branşlarında da sizlere destek oluyor. Her spor faaliyeti için özel olarak hazırlanmış, nitelikli eğitim programlarımız; alanında profesyonelleşmiş uzman antrenörlerle gerçekleştiriliyor.