Tam Gün Yaz Spor Okulu Başlıyor (2023)

DG Akademik & Uğur Okulları Ardıçlı Kampüsü İş Birliği ile gerçekleştirilecek olan TAM GÜN YAZ SPOR OKULU 19 Haziran 2023 tarihinde başlayacak.

3 Dönem yapılacak tam gün yaz okulu çalışmalarında spor, sanat ve sosyal etkinlikler ile çocuklarımız hem öğrenecek, hem eğlenecek hem de tatili en iyi şekilde değerlendirecekler.

Çalışma Günleri : Hafta İçi Her Gün (Pazartesi – Salı- Çarşamba- Perşembe – Cuma)

Çalışma Saatleri : 09:00 / 17:00 Arası (Çalışan Aileler için 18:30 a kadar çocuklar okulumuzda eğitmenlerimizle kalabilirler)

Her yaş grubuna özel olarak hazırlanmış yeni nesil çalışma programına sahip olan DG Akademik YAZ SPOR OKULU, 25 yıllık tecrübesi ile ulusal ve uluslararası araştırmalara sahip uzman ekibimizle hizmet verecek.

4-13 yaş arası çocuklarımıza hizmet edecek Tam Gün Yaz Okulu Kayıtlarımız İçin 0 530 252 18 36 / 0534 775 02 24 nolu telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Servis hizmetimiz vardır.

Yaz Spor Okulu Programı:

Yaş gruplarına göre hazırlanmış, Temel Spor Beceri Eğitimleri, Hareket Eğitimi, Cimnastik, Basketbol, Voleybol, Futbol, Geleneksel Çocuk Oyunları, Drama, Müzik, Akıl Oyunları, Satranç, Pratik İngilizce, El sanatları, Moderndans ve Yaşam Becerileri Eğitimleri, Sinema Saati, Pickleball Eğitimleri, Ritim Eğitimi  Müzik ve Eğlenceli Sosyal Etkinlikler.

Tam Gün Yaz Spor Okullarının Faydaları: 

Yaz sporları okulları birçok kişinin sporla tanıştığı ve kendini geliştirdiği yerler olarak ülke sporumuz açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Sosyal etkileşimin olduğu, farklı insanlarla tanışarak keyifli ve eğlenceli bir yaz dönemi çocuklarımızı bekliyor. Ülkemiz oldukça genç ve potansiyelli bir genç nüfusa sahip olmasına rağmen sportif anlamda hedeflediği noktanın oldukça gerisinde olduğu görülüyor. Ülkemizde okul dönemlerinde spor yapmanın oldukça zor olmasından dolayı yaz dönemi spor öğrenmede en önemli dönem olarak ön plana çıkıyor. DG Akademik olarak yaz aylarında, onlarca farklı spor branşında, alanında uzman eğitmenler eşliğinde eğitim ve çalışma imkanı sunuyoruz.

Her İsteğe Uygun Yaz Spor Branşları

     DG Akademik olarak ülkemiz gençlerinin ilgi gösterdiği ve çalışma fırsatı yakalayamadığı birçok farklı spor ve sanat branşında eğitim ve geliştirme hizmeti sunmaktayız.

 Tam Gün Yaz Spor Okulu Eğitimi ile birlikte çocuklarımız kendilerini ait hissedecekleri ve yeteneklerini keşfedecekleri bir programa dahil olacaklar.