DG akademik & International Dublin University  iş birliği

ABD’nden yüksek öğretimde kalite akreditasyonunu,
İrlanda Cumhuriyeti’nden yeterlilik kaydını,
Birleşik Krallık’tan yüksek öğretim faaliyet iznini,
Türkiye Cumhuriyeti’nden uzaktan eğitim modülünü,
alarak uluslararasılaşmaya verdiği önemi göstermektedir.

Dünya’nın online üniversiteleri arasında en fazla akreditasyona sahip olan International Dublin University Dünya Üniversiteler Forumunda inovatif üniversite olarak adlandırılmıştır.

International Dublin University, Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onayı ile Avrupa’nın en büyük teknoloji kampüsü olarak kurulmuş Bilişim Vadisi tarafından onaylanmış Uluslararası Uzaktan Eğitim yazılımı olan 070495 kodlu “Dijital Öğrenme” projesinin yüksek öğretim kurumunda kullanım iznini alabilen tek online üniversitedir.

Uluslararası Yüksek Öğrenim Kalite Güvence Ajansları Ağı (INQAAHE) üyesi olan International Dublin University Birleşik Krallık 1992 İleri ve Yüksek Öğrenim Yasası şartlarıyla (https://www.legislation.gov.uk/ukpga/1992/13/contents) kurulmuştur. İlgili yasa metni için tıklayınız.

Yine Birleşik Krallık 2006 Şirketler Yasası hükümlerince AB Şeffaflık Direktifini Birleşik Krallık hukukuna aktaran hükümler ile 17 Ocak 2022 tarihinde 13852637 kuruluş numarası ile faaliyete başlamıştır.

Uluslararası Ticaret Bakanlığı onayı ile
85421-First-degree level higher education (Lisans)
85422-Post-graduate level higher education (Lisansüstü)
faaliyet izni almıştır. İlgili izin ve şirket kuruluş evrakları için tıklayınız.

QQI ve Ulusal Akademik Tanıma Merkezi’nin (UK Naric) uluslararası örgütlerinden Uluslararası Açık ve Uzaktan Eğitim Konseyi (ICDE) akreditasyonu ile Avrupa dahil 192 ülkede geçerlidir.
https://denklik.yok.gov.tr/enic-naric-tr-tanima-ofisi
UK Naric tanıma ve denklik yazısı için tıklayınız.

Avrupa dahil 192 ülkede geçerli diploma sahibi olmak ister misiniz? Lisans, yüksek lisans ve doktora programları için resmî web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Üstelik İrlanda Yüksek Öğretim akademik takvimi kapsamında tüm programlarda %50 erken kayıt indirimi sağlanacaktır.

International Dublin University mezunları yüksek öğrenimde dünyanın en saygın ülkesi olan Birleşik Krallık diplomasının yanında uluslararası izlenebilirliği sağlayan ve tüm dünyada dolaşımı olan Blockchain Teknolojisi ile diploma ekine sahip olacaktır.

Avrupa Birliği ve Avrupa Ekonomik Topluluğunun üyelerinin katılımı ile oluşturulan AvrupaBlockchain Ortaklığı (European Blockchain Partnership) sayesinde BlockchainDiploma Eki verilerek Avrupa Birliği dolaşımı sağlamaktadır.

Kurucu yönetim kurulu başkanı Davut GÜNGÖR’ün imzaladığı iş birliği protokolünde DG Akademik, TÜMMİAD, Dostluk Spor, Altınyıldız Spor Kulübü, iş birliği yaptığı kurumlar ve iş ortaklarına sunulan olanak doğrultusunda seçilen eğitim programlarında özel indirimler uygulanacaktır. 

Eğitim içeriği, kayıt ve iş birlikleri için Davut GÜNGÖR 0 530 252 18 36  dan ya da  [email protected] mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Bölümler: