akademik VOLEYBOL dg

Kurs Saatlerimiz

  • Hafta İçi      : 17:00 / 18:15 arası

  • Hafta Sonu : 13:00 / 15:00 arası

Daha detaylı bilgi almak için iletişim  sayfasımızdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

DG Akademik Kurucusu ve Sportif Direktörü Davut GüngörGeçmişte birçok Süper Lig (Fenerbahçe-Galatasaray-İstanbul Üniversitesi gibi) ve TKBL ekibinde çalışmıştır. Her kategori de altyapılarda çalışmış, bir çok üst düzey sporcu yetiştirmesinin yanı sıra onlarca şampiyonluklar kazanmıştır. Milli Takımlarda Çalışan, Uluslararası birçok ülkede çalışmalar ve sportif araştırmalar yapan Davut Güngör, Amerika, Kanada, Fransa  Sırbistan da önemli çalışmalar yapmakta, ve elit sporcuların burslu olarak hem lise, hemde üniversite okumalarına  öncülük etmektedir.

Çalıştığı her kulüpte her alanda başarı sağlayan Davut Güngör, yanında çalıştırdığı antrenörlerin de gelişimlerine önemli katkı sağladı. Çalıştığı asistanlarının bugün bir çok önemli kulübün antrenörlüklerini yapmalarında ve Türk basketboluna değerli hizmetlerde bulunmalarına katkı sağlamalarına öncülük etmiştir. Sırasıyla, Bakırköy Spor (Altyapı ve sportif organizasyonlar) Galatasaray (her kategori de antrenörlük), İstanbul Üniversitesi, (her kategori de antrenörlük ve sportif organizasyon), Fenerbahçe Spor kulübü (her kategori de antrenörlük), Panküp TED Kayseri (her kategori de antrenörlük ve altyapı sorumluluğu), TED Ankara Kolejliler (Her kategori de antrenörlük ve sporfi direktör), Mersin Üniversitesi spor kulübü (her kategori de antrenörlük ve sportif direktör), Şu anda ise DG Akademik Spor Kulübünde, Genel Koordinatörlük ve baş antrenörlük görevlerini yapmanın yanı sıra, onlarca eğitim kurumu, özel şirket, üniversite, belediye, kamu kurumuna danışmanlık yapmaktadır. 

Davut Güngör; Yaşadığı 18 Türkiye şampiyonluğunun yanı sıra onlarca organizasyon yapmış en önemlisi onlarca sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır.

Ülkemizde dezavantajlı gençler için, sokak çocukları için, madde bağımlıları, zihinsel engelli çocuklar, kimsesiz çocuklar için birçok sosyal sorumluluk projesi yapmış, bu projelerden çok başarılı sporcu, müzisyen, sanatçı, iş kadını ve iş adamları yetişmesinde öncülük etmiştir. 

Voleybol  Kış Spor Okulu

Filenin Sultanları’nın uluslararası başarısı aileleri çocuklarını voleybol kış spor okulu gibi faaliyetlere yönlendirmeye teşvik etti.

DG Akademi olarak kız çocuklarının sporla tanışması ve profesyonel kariyerlerini yaparken diğer ülkeleri yakalayabilmelerini destekliyoruz. Bu kapsamda kapalı spor salonumuzda gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle profesyonel voleybol kariyerinin temelini oluşturmak için aileleri destekliyoruz. Uygun fiyatlarının yanında başarılı olan ama maddi durumu yeterli olmayan çocuklar için de hizmet veren Beylikdüzü spor okulları olarak önceliğimiz başarılı ama imkanı olmayan öğrencileri eğiterek gelişmelerini sağlamak oluyor. Kış spor okullarında çok sayıda etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan kurumumuzda birçok çalışmaya katılabilirsiniz. Kış ve yaz mevsimlerinde tercih edeceğiniz spor etkinliklerinden yararlanmak için çocuğunuzun kaydını yaptırarak okuluna engel olmayacak bir program yaptırabilirsiniz. Her mevsim spor yapmaya alışacak olan çocuklar için spor, özellikle hiperaktivite gibi sorunların tedavisinde de kullanılmaktadır. Kız çocuklarının gözdesi voleybol için okul takımlarının ötesinde bir ilgi oluşmasını sağlayan okulumuz fiyatlarıyla da memnun edicidir.

Voleybol Eğitimi

Türk voleyboluna yetenekli sporcu yetiştirme amacıyla çalışmalarını sürdüren kurs merkezimiz kayıtlarına devam ediyor.

DG akademi, çocukların fiziksel ve sosyal gelişimlerine destek olmakla birlikte milli takımlara da sporcu yetiştirebiliyor. Ülkemizde milyonlarca genç tarafından ilgiyle takip edilen voleybol, son dönemin en gözde spor faaliyetlerinden bir tanesidir. Genelde kız öğrencilerin tercih ettiği bir spor dalı olan voleybol, yakın zamanda erkek öğrenciler tarafından da ilgi görmeye başladı.  Özellikle gelişme ve ergenlik çağında bulunan çocukların ilgi gösterdiği bir spor olan voleybol, kursiyerlerin hem fiziksel hem de psikolojik gelişmelerine büyük katkı sağlıyor.

Beylikdüzü spor okulları, konusunda uzman ve tecrübeli Milli antrenörler eşliğinde sizlere destek oluyor. Her sezon belirli yaş gruplarında öğrencileri kabul ediyoruz. Okullarımızda yeterli devamlılık ve disiplini gösteren ve temel voleybol eğitimini alan öğrenciler, yeterli görülmesi durumunda altyapı kulüplerinde oynamaya başlıyor.

Profesyonel Eğitmen Kadrosu

Voleybol sporunun ilgi görmesinden sonra aileler çocuklarının profesyonel bir voleybol eğitimi alması için araştırmalar yapmaya başladı. Bu noktada kurs seçimi yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Voleybol eğitimi veren kurs merkezlerinin eğitmen kadrosu ve öğrenim süreci boyunca yaklaşımları son derece önemlidir. Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren okulumuz, sadece voleybol değil, diğer spor branşlarında da sizlere destek oluyor. Her spor faaliyeti için özel olarak hazırlanmış, nitelikli eğitim programlarımız; alanında profesyonelleşmiş uzman antrenörlerle gerçekleştiriliyor.

Voleybol kursu ve fiyatları konusunda merak ettiğiniz her şeyi bizlere sorabilirsiniz.

Voleybolun Faydaları

Her spor faaliyetinde olduğu gibi voleybol eğitimi de gelişme çağındaki çocuklara büyük katkı sağlıyor. Voleybol eğitimi alan kursiyerler eğitim sonrasında profesyonelleşirken aynı zamanda fiziksel olarak da gelişiyor. Ayrıca düzenli ve disiplinli bir yaşam sürdüren sporcular, daha sağlıklı besleniyor ve sosyal hayatlarında aktif bir rol alıyor.

DG akademi bünyesinde yer alan uzman kadromuz ve deneyim sahibi antrenörlerimiz çocuklarınızın gelişmesinde katkıda bulunmak için çalışır. Tüm branşlarda eğitimler milli antrenörler eşliğinde verilir. Uygulanan programlar günlük olarak değerlendirilir. Bu sayede çocukların gelişimleri anlık olarak takip edilir. Beylikdüzü voleybol kursu çalışmalarımızı dilerseniz yerinde izleyebilir, keyifli antrenmanlarla çocuğunuzun güzel zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Voleybol kurslarından yetişen sporcularımız ile bölgesel müsabakalara katılıyoruz. Voleybola olan yoğun ilgi ve talebe cevap vererek çocuklarınıza spor sevgisini aşılıyoruz.

Uzman Antrenörlerle Yanınızdayız

Spor okulumuz her sezon belirli yaş gruplarında öğrencilere voleybol eğitimi verebiliyor. Voleybolla ilk defa tanışan ve kendini geliştirmek isteyen çocuklarımızı Beylikdüzü spor okullarına bekliyoruz. Lisanslı takım sporcusu olmak amacıyla yola çıkan çocuklara profesyonel eğitimlerimiz devam ediyor. Voleybolda temel gelişim ve takım olma becerisi üzerine eğitim alan çocuklar çok daha hızlı bir şekilde gelişiyor.

Voleybol branşında eğitimler tamamen uzman antrenörler eşliğinde verilmektedir Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı ve takım ruhunu aşılıyoruz. Spor akademimiz küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi öğreterek çocuklarınızı geleceğe hazırlıyor. Antrenman uygulamalarımızın dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları içinde teşviklerimiz bulunuyor. Böylece çocuklarımız kültürel olarak da gelişiyor.

Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olmaları için özel antrenör kadromuzla yanınızdayız. Kurs merkezimizde çocuklarımızı kendine güvenen ve takım ruhuyla hareket edebilen bireyler olarak yetişmelerini sağlıyoruz.

Kurs merkezimiz hakkında merak ettiğiniz detayları öğrenmek için ister sitemize giriş yapabilir, isterseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

©DG AKADEMİK  Tüm Hakları Saklıdır.

Designed & Developed By Mehmet Yıldız

Bizimle İletişime Geçin

DG Akademik Tüm Hakları Saklıdır.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?