Yüzme Eğitimi

Anasayfa Eğitimlerimiz Yüzme Eğitimi

Yüzme Eğitimi

Yüzme Takım ve Spor Okulu Çalışmaları

Beylikdüzü (Fen Bilimleri Koleji Havuzu)

  • ●  Hafta İçi :

  • ●  Hafta Sonu : Cumartesi – Pazar 

Not : Dönem içerisinde yeni gruplar ve saatler açılacaktır.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfasımızdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Yüzme Eğitimi

Yüzme dersleri almak için Beylikdüzü ilçesinde güvenilir bir kurs merkezi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kurs merkezimiz yüzme dersi almak isteyenlere uzman antrenörler eşliğinde destek veriyor.

Beylikdüzü spor okulları içerisinde yüzme dersleri belirli programlar üzerinden verilmektedir. Bu programa düzenli olarak katılmanız durumunda profesyonel yüzme için gerekli her şeyi kolayca öğrenebilir, iyi bir yüzücü olabilirsiniz. Kurs merkezimiz içerisinde yüzme derslerini almaya başladığınız zaman suya olan korkunuzu yenecek ve yüzmenin ne kadar eğlenceli olduğunu göreceksiniz. Daha önce hiç yüzme bilmeyen ya da boğulma tehlikesi geçiren insanlar yüzme dersi aldıktan sonra profesyonel yüzücülüğe doğru kendilerini geliştirmektedir.

Yüzme Spor Okulu

Profesyonel  yüzme spor okulu kamplarıyla daha nitelikli zaman geçirmeniz mümkün olacaktır.

Çocukların okul döneminden itibaren yüzmeyi öğrenmeleri ve isterlerse lisanslı yüzücü olmalarını sağlayan DG Akademik birçok yaş grubuna özel yüzme kampları düzenliyor. Hiç yüzme bilmeyenlerin bile başarıyla katılabileceği eğitimlerle kısa sürede yüzmeyi öğrenmek mümkün oluyor. Yaz kış açık olan yüzme kurslarında başarıya ulaşmak istediğinizde mutlaka profesyonel milli antrenörler eşliğinde yüzme öğreten Beylikdüzü spor okulları başarılı sporcuların yetiştirilmesi sağlanmaktadır. Her öğrenciye verimli bir eğitim sunan hizmetlerimizden yararlanmak ve uygun fiyatlarla spor eğitimi almak için hemen siz de gruplarımızdaki yerinizi alabilirsiniz. Bireysel ve gruplara özel dersler, nitelikli eğitim imkanları ve yüzme konusundaki başarılı çalışmalar milli antrenörlerin desteğiyle sağlanmaktadır.

Profesyonel Yüzücü Olma Fırsatı

Okul saatlerine göre ayarlanabilen yüzme kış spor okulu sıfırdan başlayarak lisanslı bir yüzücü olmaya uzanan bir yolla eğitim kapılarını açıyor. Farklı yaş gruplarına hitap eden ve profesyonel sporcu olmak isteyen gençlere çok sayıda olanak sunan DG Akademi, farklı yüzme teknikleri ve öğrencilerin güvenliğini sağlayacak stillerle spor yaşantılarına başlamasını sağlıyor. Profesyonel spor kariyerine başlamak için iyi bir fırsat olan DG Akademi, sizin için profesyonel bir başlangıç olacaktır. Çocuğun fazla enerjisini atabileceği ve her türlü imkandan yararlanabileceği okulumuzda sporcu yetiştirmek için tüm yasal süreçler

mümkün olmaktadır. Sporcu olmak ve yüzmeyi profesyonel anlamda öğrenebilmek için uzman eğitmenler aracılığıyla destek alabilirsiniz. Yaz kış sportif etkinliklerle yaşam kalitenizin artmasını sağlayacak olan okulumuz, aşırı hareketli çocuklar için mükemmel bir ortam sağlamaktadır

Yüzücü Eğitimde Nitelik

Beylikdüzü spor okulları eğitimde kalite ve nitelik açısından üstün bir sonuç almanız mümkün olacaktır. Eğitimde uzman çözümler ve uluslararası standartlara uygun yaklaşımlar sunan firmamız milli antrenörlerin eğitmenliğinde sıfırdan profesyonel düzeye kadar eğitim vermektedir. Bu eğitimler sonunda lisanslı bir yüzücü olmanın fırsatı da beraberinde gelmektedir. Gerek ülke içinde gerekse yurt dışında yapılan yarışmalarda ülkemizi temsil etmek isteyenlere özel profesyonel kariyer planlaması yapılmaktadır. Bu alanda beğeni kazanan yaklaşımlar sunarak memnun kalacağınız spor eğitimi sayesinde çok sayıda çocuğa umut olmanız mümkün olacaktır. Spor etkinleri gerçekleştirmek istediğinizde çok sayıda fırsat bulmanızı sağlayan okulumuzda farklı birçok ürün grubunu kullanarak çocuğunuzu spora yönlendirebilirsiniz.

Sportif faaliyetlerden destek bulmak istediğinizde çocukların yaş ve ilgi alanlarına uygun olan sporları seçebilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz imkanlarımız iyi bir spor etkinliği sağlamak isteyenlere özel

hizmet vermektedir. Spor ve sanat gibi alanlara yönlendirilen çocuklar sayesinde başarıyı garanti edecek birçok fırsattan yararlanabilirsiniz. Her türlü sorunuz için bizlere web sitemizden veya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hiperaktif Çocuklara Yüzme Çözümleri

Son yıllarda sıkça söz edilen hiperaktif çocuklar için DG Akademi ile enerjilerini dengeli bir şekilde kullanma imkanı sunacak. Uygun fiyatlarının yanı sıra, maddi durumu iyi olmayan çocuklara destek sağlayan kurumumuz birçok sosyal sorumluluk projesi kapsamında da hizmet sunmaktadır. Hiperaktivite ya da bedensel engelin söz konusu olduğu durumlarda da profesyonel destek sağlayan ekibimiz, her zaman doğru çözümler sunmaktadır.

Uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme seçeneklerden yararlanmak istediğinizde de sizin için özel fırsatlar söz konusu olacaktır. Özel bir hizmet sunan ve profesyonel imkanlardan yararlanmak isteyenlere lisanslı sporcu olma imkanı sağlayan kurumda milli antrenörler aracılığıyla çocuğunuzu geliştirebilirsiniz. Sosyal becerileri gelişmiş olan çocuklar yetiştirmek istediğinizde DG Akademi’nin profesyonel kadrosundan yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Yüzücülük

Beylikdüzü spor okulları yüzme eğitimleri her bireye özel verilir. Öğrenciler yüzme bilme derecelerine göre ilk olarak gruplara ayrılır. Adım adım ilerleyen yüzme derslerinde nefes eğitimleri ve kas hareketleri yapılır. Daha sonra öğrenciler suyla tanışır. Yüzme eğitiminde ilk olarak su üzerinde batmadan nasıl kalınması gerektiği öğretilmektedir. Kurs sırasında su üzerinde kendinizi çok daha aktif ve güvende hissedeceksiniz. Daha fazla beklemeden sizde kurs programımıza kayıt olabilirsiniz.

Yüzme Dersi Almak İçin

Beylikdüzü yüzme eğitimi milli antrenörler eşliğinde verilmektedir. Tek kişilik özel ders imkanlarından çoklu gruplara kadar farklı deneyimlerle hemen tanışabilirsiniz. Yüzme öğrenebilmek için korkularınızdan kurtulamıyorsanız doğru adrestesiniz. Verilen eğitimlerle birlikte sizde bu korkunuzu kolayca yenebilirsiniz. Yüzme konusunda hızla ilerleyerek profesyonel bir yüzücü olabilirsiniz. Eğitmenlerimiz en iyi şekilde yüzmeyi öğrenmeniz için sizlere destek veriyor. Zamanınızı eğlenceli hale getirmek ve sağlıklı bir hayat yaşamak için dilediğiniz zaman yüzme kurslarından yararlanabilirsiniz.

Yüzme Nasıl Öğrenilir?

Yüzme bilmeyenlerin ya da yüzme kursuna ilk defa başlayacak kişilerin en çok merak ettiği ve sorduğu sorulardan biridir. Hayatınız boyunca uygulamadığınız yüzme egzersizlerini ilk seferinde yaparken zorlanabilirsiniz. Yüzme bilmeyenler genel olarak suda batacaklarını zannederler. Suda batmak aslında daha zordur. Yüzme kurslarında alacağınız bilgiler sonrasında sizde su üzerinde kolayca kalabilirsiniz. Beylikdüzü ilçesinde yüzme kursu eğitimlerimiz yetişkin ve çocuklara özel eğitim programları sunuyor.

Yüzme öğrenmenin temel püf noktası doğru nefes egzersizidir. Bu yüzden suya girmeden önce derslerde ilk olarak nefes çalışmaları yapılır. Başımız suyun altında iken, nefesimizi tamamen verinceye kadar yüzebilirsiniz. Böylece akciğerler içerisinde bulunan karbondioksitli havayı dışarı atabilirsiniz. Nefes eğitiminden sonra ayak çırpma ve yüzme esnasındaki suda duruş pozisyonları öğretilir. Daha sonra su içerisinde kol çekişleri eğitmenler tarafından kursiyerlere aktarılır.

Yüzme Kursu

DG Akademik yüzme kursu kayıtları bu adres üzerinde hız kesmeden devam ediyor. Beylikdüzü ilçesinin en modern havuzlarında yetişkinlere ve çocuklara milli antrenörler eşliğinde yüzme kursu veriyoruz. Her öğrenciye özel olarak yüzme kursları faaliyet programı ve çalışma saatleri yer almaktadır. Dilerseniz birebir özel yüzme dersi şeklinde faaliyetlerimize katılarak daha etkili şekilde bu

sporu öğrenebilirsiniz. Yetişkin ve çocuk yüzme kursları grup yüzme faaliyetlerimiz konusunda detaylı bilgi almak için dilerseniz bizleri arayabilirsiniz. Yetişkin ve çocuk yüzme kursu faaliyetlerimiz farklı basamaklardan bir araya gelir. Yeni, orta ve ileri seviye eğitimleri bulunur. DG Akademi yüzme derslerini her yaştan kişiye verebilmektedir.

Kurs merkezimiz içerisinde yaz ve kış dönemlerde yüzme eğitimleri kesintisiz olarak sunulmaktadır. Antrenör kadromuz su spor konusunda tecrübelerini kursiyerlerine aktarmaya devam ediyor. Amacımız yüzme sporunu insanlara sevdirmektir. Bu eğlenceli spor sayesinde çocuklarınız da eğlenceli zamanlar geçirecektir. Spor merkezimiz bu adres üzerinde dürüst, ahlaklı ve sağlıklı sporcular yetiştirmek için gerekli çalışmalarına devam ediyor. Detaylar için bizleri arayabilirsiniz.

Alanında Uzman Eğitmenler Eşliğinde Yapılan Yüzme Eğitimlerimiz İçin 0 536 950 58 36 dan Bizlere Ulaşabilirsiniz